Zachęcone sukcesem poprzedniego spektaklu, szkolne koło teatralne już od początku nowego roku szkolnego podjęło pracę nad nowym przedstawieniem. Tym razem sięgnęło po pozycję "z najwyższej półki", czyli po jedną z najbardziej znanych komedii Williama Szekspira "Sen nocy letniej". Opracowaniem całości i reżyserią zajęła się Ilona Fudali.
Praca nad nowym spektaklem wymagała przede wszystkim zaangażowania wielu nowych ludzi. Główne role objęli co prawda "starzy", doświadczeni aktorzy, ale i role epizodyczne były równie ważne. Na szczęście chętnych nie zabrakło, a pasja zasadniczej grupy szybko udzieliła się nowym członkom, w tym również pierwszemu w naszym teatrze gimnazjaliście - Krystianowi Mametowi. W sumie w przygotowaniach do przedstawieniach brało udział 35 osób.
Premiera odbyła się 10 kwietnia 2003 r. we wronieckim kinie. Sala wypełniona była po brzegi, a wielu widzów musiało oglądać spektakl na stojąco. Trwające blisko 2 godziny przedstawienie dostarczyło publiczności znakomitej zabawy i zakończyło się wielkim sukcesem, co najlepiej oddają lakoniczne słowa jednego z widzów: "Bomba. Rewelacja". Również prasa była bardzo życzliwa, a tytuł jednego z artykułów: "Szekspir byłby dumny!" jest chyba najlepszym dowodem uznania.
W tym spektaklu wszyscy aktorzy oraz ekipa techniczna spisali się znakomicie, jednakże szczególny aplauz wywołała grupa "ateńskich rzemieślników", a Kuba Kryszak w roli Podszewki wyrósł na prawdziwą gwiazdę przedstawienia.
Spektakl został zagrany jeszcze trzykrotnie: 23 kwietnia dla szerokiej publiczności - w tym dla gości z Fuldy (Niemcy), którzy mimo nieznajomości języka również bawili się znakomicie, oraz 24 i 25 kwietnia dla wronieckich szkół.
Sława tego przedstawienia tym razem przekroczyła granice Wronek i umożliwiła debiut "Odgrywanych Kapsli" w Szamotułach. Najpierw z inicjatywy p. Ewy Górnej, nauczycielki szamotulskiego gimnazjum, w dniu 23 maja 2003 r. odbyły się w kinie "Halszka" dwa spektakle dla szamotulskich szkół.
Następnie 24 czerwca 2003 r., z inicjatywy pana Milosza Acimowicza, właściciela bistra "Sanguszko", odbyło się wyjątkowe, bo plenerowe przedstawienie "Snu nocy letniej". Przedstawienie to było główną atrakcją uroczystości "Nocy Kupały", organizowanej przez Sz.O.K. z okazji najdłuższej nocy w roku. Z powodu wakacyjnych wyjazdów nie wszyscy aktorzy mogli w tym przedstawieniu wystąpić. Nieobecnych z powodzeniem zastąpili debiutanci: Joanna Olech w roli Hipolity oraz Krystian Mamet w roli Egeusza.
W przedstawieniu udział wzięli:
Tezeusz – Michał Strzałkowski
Hipolita – Magdalena Staszak
Helena – Justyna Konieczna
Hermia – Maja Łożyńska
Demetriusz – Michał Starzonek
Lizander – Jacek Polcyn
Egeusz – Tomasz Choły
Filostrat – Michał Pawłowski
Kloc – Marek Konieczny
Podszewka – Jakub Kryszak
Piszczała – Rafał Oleksiak
Dzióbek – Grzegorz Mrowiński
Chudzina – Krystian Kaźmierczak
Framuga – Michał Pomianowski
Oberon – Gniewomir Zaworski
Tytania – Kama Kryszak
Puk – Marek Rębarz
Elfy: Maria Czekalska, Monika Bednarz, Marta Motyka, Karolina Perz, Katarzyna Chojnacka, Hanna Górna
Ponadto udział wzięli:
Sebastian Krzyżaniak, Michał Skrzypek – obsługa reflektora
Szymon Jankowiak, Sławomir Kwita – oświetlenie
Paweł Jarysz – muzyka
Ewa Sobańska, Krystian Mamet – inspicjenci
Hanna Laskowska, Natalia Włodarczak - suflerki